בין שירותינו

חייגו עוד היום

 או מלאו פרטיכם ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים ביותר בהקדם:

073-794-77-70

שתלים בתל אביב

אם זה לא היה ברור, הביטוי 'שתלים בתל אביב' מתייחס לשתלים דנטליים. עכשיו, תרשו לנו להפתיע אתכם – כאשר תקלידו בגוגל את צירוף המילים 'שתלים בתל אביב', סביר להניח שההמלצות ברשת יובילו דווקא למרפאת שיניים ברמת גן.

טרנד חדש: שתלים בת"א
השתלים הדנטליים חוללו מהפכה בתחום רפואת השיניים. המהפכה הזו מתבטאת הן בענף ברפואת השיניים האסתטית (ומכאן הטרנד המתפתח של 'שתלים בתל אביב'); והן ביכולת של רופאי השיניים לתת מענה רפואי הרבה יותר מתקדם למצבים מורכבים כמו נסיגת עצם, או טראומה חמורה שגרמה לריסוק ואבדן שיניים. איך שלא מסתכלים על זה אז בזכות השתלים הדנטליים לרפואת השיניים המתקדמת יש היום סט רחב ומשוכלל של כלים ויכולת לתת מענה טוב יותר לעשרות מצבים רפואיים ואסתטיים.
השתלים הדנטליים המודרניים נבדלים מפתרונות עבר כמו שיני זהב או תותבות (מהסוג שהיה צריך להוציא מהפה בכל לילה מכיוון שהן לא היו מעוגנות לחניכיים ומי שנרדם איתם עלול היה להיחנק). ההבדל קשור לעובדה שהשתלים המודרנים מקיימים אינטגרציה מלאה עם המערכת הטבעית ומשתלבים בה גם בהיבט האסתטי (אף אחד שלא הכיר אתכם לפני ההשתלה לא יצליח להבדיל בין השתלים לשיניים המקוריות); וגם בהיבט של עיגון השיניים המושתלות כחלק מהסט שקיבלתם מאבא ואמא. למעשה, לאחר תקופה מסוימת גם המושתל עשוי להתבלבל ולשכוח איזה שן היא שתל ואיזה שן היא 'טבעית'.

מכון דימות משוכלל
כאמור, מי שמחפש שתלים בתל אביב, כדי שיתקדם כמה מטרים מזרחה, יעבור את הגשר על האיילון שמוביל למתחם הבורסה ברמת גן ויכנס למרפאת איילון. מדובר באחת ממרפאות השיניים המובילות את תחום טיפולי השיניים המורכבים בישראל. מרפאת איילון היא אחת המרפאות היחידות בגוש דן שבאמת מספקת מענה מלא לצרכים של מי שמחפש שתלים ב"ת"א. בשונה מגורמים אחרים במרפאת איילון ניתן לעבור תהליך מלא של שיקום פה תחת קורת גג אחת – החל בשלב האבחון וצילומי הרנטגן (במרפאה פועל מכון דימות משוכלל), דרך הטיפולים המקדימים כמו טיפולי שורש והקצאת שורשים ועד להשתלות מורכבות בהליך כירורגי.
שתלים בתל אביב זה איילון, המרכז להשתלות שיניים.