בין שירותינו

חייגו עוד היום

 או מלאו פרטיכם ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים ביותר בהקדם:

073-794-77-70

שתלים ברמת גן

עד לפני מספר שנים, קרוב לוודאי שצירוף המילים - 'שתלים ברמת גן', היה נשמע לכם כמו שם של סרט אימה. כן, פעם האסוציאציה הראשונה של שתלים לשיניים לא היתה נעימה במיוחד. למרבה המזל הימים האלה חלפו, שתלים דנטליים מודרניים הם טיפול שגור שאפשר לעבור בקלות, ללא סיבוכים מיוחדים ותוך השגת תוצאות מצוינות שמחזיקות מעמד לאורך שנים ארוכות. היתרון העצום של השתלים הדנטליים ביחס לפתרונות מהעבר שהוציאו בשעתו מוניטין מפוקפק למקצוע רפואת שיניים (ראו ערך רופא השיניים הסדיסט מסרט הקאלט 'חנות קטנה ומטריפה'), נעוץ בכך שהפך את טיפולי שיקום הפה להרבה יותר קלים ופשוטים. מדובר בהבדל של יום ולילה ביחס למה שהכרנו פעם. בזכות השתלים החדשים והטכניקות המתקדמות, אפשר לבצע טיפולים כאלה ללא כאבים, בהליך קצר ותוצאות אפקטיביות.

מחפשים שתלים בר"ג?
עבור תושבי המרכז הכתובת המתבקשת לטיפולי השתלת שיניים נמצאת ברמת גן. או ליתר דיוק, כאשר מדברים על שתלים ברמת גן, בדרך כלל מתכוונים ל'איילון, שתלים דנטליים' - המרפאה המתקדמת להשתלות שיניים וטיפולי שיקום פה במתחם הבורסה ברמת גן. בזכות המוניטין המעולים שיצאו למרפאה היא מושכת אליה מטופלים מכל רחבי הארץ. מחפשים שתלים בר"ג? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעלות על הרכבת בתחנה הקרובה למקום מגוריכם, לרדת בתחנת סבידור מרכז ולצאת מהתחנה דרך הגשר שמוביל למתחם הבורסה הצמוד. ממש מעבר לגשר תמצאו את המרפאה הדנטלית המתקדמת בישראל.

מה הסוד של מרפאת איילון?
'איילון, המרכז להשתלות שיניים' פועלת במתכונת של one stop shop לטיפולי שיניים מתקדמים. בתוך המרפאה פועל מכון דימות שן עם טכנאים ומפענחים מומחים וציוד CT חדשני; חדרי טיפול משוכללים וחדרי ניתוח ייעודיים לניתוחי פה ולסת; וכמובן צוות מרשים של מומחים לרפואת שיניים בכירים הכולל, בין היתר, מומחים לניתוחי פה ולסת, פריודנטים (מומחים בבעות חניכיים), מומחים לטיפולי שורש ומספר מומחים בשיטות שונות של השתלת שיניים ורפואה אסתטית. כל אלו הפכו את מרפאת איילון לכתובת הראשונה עבור מי שמחפש שתלים ברמת גן.
שתלים ברמת גן זה איילון, המרכז להשתלות שיניים.