בין שירותינו

חייגו עוד היום

 או מלאו פרטיכם ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים ביותר בהקדם:

073-794-77-70

שיקום הפה במרכז

שיקום הפה הוא תחום התמחות ייחודי ברפואת שיניים שמשלב בין רפואת שיניים אסתטית לרפואת שיניים טיפולית. מדובר בגישה שבאמצעות סדרה של טיפולים מורכבים וטכנולוגיה מתקדמת של שתלים דנטליים נותנת מענה הוליסטי שלם למטופלים שרוצים אחת ולתמיד לפתור את הבעיות שמפריעות להם בשיניים. בשונה מרפואת השיניים המסורתית, שנהגה לבודד את הבעיות בחלל הפה ולתת להן מענה נקודתי לפי הצורך, בשיקום הפה נקודת המוצא היא התמונה הגדולה. לפי הביקוש הגובר לטיפולי שיקום הפה במרכז, כנראה שהציבור אוהב את הקונספט הזה.

שתלים במרכז הטיפול
אחד הכלים הכי משמעותיים שעומדים היום לרשות רופאי שיניים שעוסקים בשיקום הפה במרכז הם השתלים הדנטליים. שתלים דנטליים הם הדור המתקדם של מה שבעבר הכרנו כ"שיניים תותבות". בניגוד לתותבות של פעם שהיו עשויות מחומרים שהשתלבו פחות טוב עם המערכת הטבעית, יצרו בעיות חניכיים, לא היוו פתרון קבוע והרבה פעמים היו בעלות מראה מלאכותי; השתלים החדשים וטכניקות ההשתלה החדשות, משתלבים ומשלימים את המערכת הטבעית של המטופל – בהתאמה הפיזיולוגית הרפואית, בתחושה ובנוחות האישית וכמובן, במראה הטבעי המחמיא.
עבור מי שמעוניין לעבור שיקום פה באמצעות שתלים במרכז הארץ אנחנו ממליצים על 'איילון, מרכז להשתלות שיניים'.

רפואת שיניים סינרגטית
מרפאת איילון במתחם הבורסה ברמת גן מתמחה בשיקום פה באוריינטציה אסתטית. אבל גם כשהמטרה היא הנדסה של חיוך חדש ומושלם, בטיפולי שיקום פה לא מומלץ לעגל פינות. שתלים יקלטו טוב רק בפה עם שיניים וחניכיים בריאות. כך שכמעט כל שיקום פה יתחיל בטיפולים מקדימים כמו הקצאת חניכיים וטיפול שורש, בנקודה הזו גם טמון היתרון הייחודי של מרפאת איילון, יתרון שהופך אותה לבחירה המתבקשת עבור כל מי שמעוניין לעבור טפול של שיקום הפה במרכז. המרפאה היא סוג של one stop shop לטיפולי שיניים מתקדמים ומתנהלת באופן אוטונומי לחלוטין. יש בה תשתית רנטגן, CT, חדרי ניתוח וכמובן מומחים בכירים בתחומים שונים של רפואת שיניים שיחד יודעים לתת מענה שלם, אפקטיבי ומהיר לכל מטופל.
שיקום הפה במרכז זה איילון, המרכז להשתלות שיניים.