בין שירותינו

חייגו עוד היום

 או מלאו פרטיכם ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים ביותר בהקדם:

073-794-77-70

טיפולי שיניים מורכבים

בעשורים האחרונים רפואת השיניים התפתחה והתקדמה. אם פעם רפואת השיניים התמקדה בעיקר במתן של עזרה ראשונה וביצוע תהליכים מכניים פשוטים כמו סתימות, עקירות וטיפולי שורש, הרי שבעשרים השנים האחרונות התחום התרחב לכדי ביצוע פרוצדורות מורכבות שנותנות מענה מלא למגוון של בעיות בחלל הפה המבוצעות על ידי מומחים שהוכשרו לכך במיוחד. 

מה זה טיפולי שיניים מורכבים? 
כשאנחנו מדברים על טיפולי שיניים מורכבים אנחנו מתכוונים לשורה ארוכה של פרוצדורות. חלקן, כמו למשל השתלות שיניים או השתלות עצם, קשורות לתחום ההתמחות של מומחים בכירורגיה של פה ולסת. אחרות קשורות לתחום המתפתח של שיקום פה. המשותף לרוב הטיפולים המורכבים היא העובדה שהם מבוצעות במרפאות מיוחדות של צוותי מומחים משולבים, לעתים תחת הרדמה ולרוב הם כוללים הרבה מאוד פרוצדורות קטנות, כמו טיפולי שורש או הקצאת חניכיים כחלק מהמארג הטיפולי השלם – זה דורש מיומנות גבוהה מהצוות המטפל ותנאי מרפאה ברמה של חדר ניתוח. 

מרכז איילון משמש כ-One stop shop לטיפולי שיניים מורכבים כמו השתלות שיניים ושיקום פה. היתרון הגדול של מרכז איילון קשור לכך שכל הפרוצדורה, כולל שלב האבחון והרנטגן, נעשה תחת קורת גג אחת בקליניקה המפוארת והנגישה במתחם הבורסה ברמת גן.