בין שירותינו

חייגו עוד היום

 או מלאו פרטיכם ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים ביותר בהקדם:

073-794-77-70

השתלות שיניים

בעשרים השנים האחרונות תחום 'השתלות השיניים' שינה את תחום רפואת השיניים מהקצה. אם בעבר הרכבות של שיניים תותבות היה תהליכך מורכב והתוצאה היתה חלקית, רחוקה מלהיראות טבעית ומתאימה רק לחלק קטן מהמטופלים, הרי שהיום, התקדמות המחקר בנושא, הובילה לפיתוח טכנולוגיות חדשות וחומרים מורכבים, עמידים במיוחד, והתוצאה הסופית נראית ומרגישה כמו שן טבעית. התפתחויות אלו הובילו למהפכה אמיתית, והיום השתלות השיניים נמצאות בחזית הרפואה הדנטלית, הן בהיבטים הרפואיים והן בהיבטים האסתטיים. 

מה זה בכלל 'השתלות שיניים'? 
המונח 'השתלות שיניים' מתייחס לסוגים רבים של תותבים דנטליים – 'שתלים' ו'כתרים', שנועדו להחליף באופן מלא או חלקי שן טבעית. קיימות כמה גישות טיפוליות המתבססות על טכנולוגיות שונות שנועדו לתת מענה למצבים רפואיים שונים. התחום כולל היום סט שלם של טיפולים בטווח הענק המשתרע מהתקנת כתר על שן פגומה ועד הרכבה של מערך שיניים שלם למטופלים עם בעיות של 'חוסר בעצם' הדורשות פרוצדורה כירורגית מסובכת. אנחנו במרכז איילון להשתלות שיניים מעניקים טיפולים לכל הטווח הזה. 

מרכז איילון משמש כ-One stop shop להשתלות שיניים, רפואת שיניים דחופה וטיפולי שיניים מורכבים נוספים. היתרון הגדול של מרכז איילון שכל התהליך, למן שלב האבחון, דרך הרנטגן, טיפולי ההכנה, ההשתלה ושיקום הפה – כל זה נעשה תחת קורת גג אחת ללא טרטורים מיותרים.