בין שירותינו

חייגו עוד היום

 או מלאו פרטיכם ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים ביותר בהקדם:

073-794-77-70

השתלות שיניים בתל אביב

איך יודעים שהשתלות שיניים הפכו להיות עניין טרנדי בישראל? כמו בכל תחום שנושק לרפואה האסתטית גם בסוגיה הזו העיר תל אביב היא הברומטר הטוב ביותר. היום, השתלות שיניים בתל אביב פופולריות כמעט כמו לאו מסי. מי שיקליד בגוגל – "השתלות שיניים בת"א", יקבל עשרות תוצאות.

סוד החיוך המושלם
ואם יש עשרות רופאים ומרפאות שמציעים השתלות שיניים בתל אביב, המסקנה המתבקשת היא שמסתובבים בינינו מאות אנשים שכבר עברו השתלות שיניים בת"א. איך אפשר לזהות אותם? חלק מהקסם הוא שאי אפשר לזהות אותם. השכן שבירך אתכם לשלום בבוקר? הבחורה שחייכה אליכם באוטובוס? אין באמת דרך שתוכלו לדעת. הרעיון המרכזי בשתלים הדנטליים המתקדמים של הדור החדש הוא שעין חיצונית בלתי מזוינת לא יכולה באמת להבחין בהבדל. מצד שני, אם יותר מדי אנשים שולחים לעברכם חיוכים מושלמים ולבנים אתם רשאים להתחיל לחשוד.

לא מתפשרים על איכות השתלים
אחרי שזה נאמר חשוב לזכור, יש שתלים ויש שתלים. כמו בכל טרנד מוצלח גם בתעשיית השתלים קמים מהר מאוד חקיינים וזייפנים שמציעים שתלים בזול. על 'הזול' הזה אתם עלולים לשלם ביוקר. עין בלתי מקצועית תתקשה להבחין בהבדל בין שתלים חדשים (בשתל לא איכותי כולם יבחינו אחרי כמה חודשים), אבל הבדלי האיכות דרמטיים. שתל לא איכותי ישתלב פחות טוב במערכת השיניים הקיימת ולאחר זמן עלול להיפגע ולגרום לבעיות חניכיים וסיבוכים נוספים. לכן, למרות הפיתוי הכלכלי, אל תמהרו ליפול למצג כוזב של 'צרכנות נבונה'.

כשמציעים לכם השתלות שיניים בתל אביב במחיר מציאה, תפעילו קצת חשדנות בריאה. שתלים איכותיים עולים יותר כי תהליך הייצור שלהם מוקפד ומקצועי יותר וחומרי הגלם והטכנולוגיה המוטמעת בהם מתקדמים יותר. איך נמנעים מליפול למלכודת הזו? מי שבפועל משווק את השתלים הוא רופא השיניים או המרפאה שבה תתבצע ההשתלה, מכאן שהמפתח טמון בבחירת הרופא והמרפאה. אל תתעצלו, בררו על המקום. ודאו שהרופאים במרפאה אכן מתמחים בהשתלת שיניים, חפשו המלצות וביקורות, אל תתביישו לשאול על מקור השתלים והיצרן – חפשו אותם בגוגל או שתקבלו את ההמלצה הבאה שלנו: מרפאת מומחים להשתלות שיניים בתל אביב זה איילון, המרכז להשתלות שיניים.