בין שירותינו

חייגו עוד היום

 או מלאו פרטיכם ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים ביותר בהקדם:

073-794-77-70

השתלות שיניים במרכז

היום זה כבר ברור, לטכניקות המתקדמות להשתלות שיניים שפותחו בעשורים האחרונים יש תפקיד משמעותי באבולוציה של רפואת השיניים. אם בעבר עיקר הפוקוס בתחום רפואת השיניים היה במתן מענה רפואי לבעיות בשיניים הרי שהיום, המוקד עבר לזירת הרפואה האסתטית, וזו כנראה הסיבה שהביקוש להשתלות שיניים במרכז שובר שיאים – כי השתלת שיניים במרכז מאפשרת לכל אחד להצטייד בחיוך חדש ומושלם באופן פשוט, מהיר ונגיש כלכלית מתמיד.

מה זה בכלל 'השתלת שיניים'?
לפני שאתם רצים לברר איזה מרפאות מבצעות השתלות שיניים במרכז הארץ, בואו נבין מה זו בכלל 'השתלת שיניים'. בגדול, מדובר על סט שלם של פתרונות המבוססים על שתלים מלאכותיים שנועדו להחליף שיניים חסרות/ פגומות/ חולות. הרעיון של שיניים תותבות אינו חדש כשלעצמו, אבל עד לא מזמן שיניים תותבות מילאו בעיקר צורך פונקציונלי. קשישים שאיבדו את מרבית השיניים שלהם צוידו במערכת שיניים שהיה צריך להרכיב מחדש כל בוקר, ומי שרצה שתלים קבועים יכול היה לבחור בשיניים מזהב. אלו אמנם היו מקובלות כסמל סטטוס בקרב תרבויות מסוימות, אבל רוב האנשים לא חשו בנוח עם הפתרון הזה, שמסיבות מובנות גם לא היה זול במיוחד.

בהמשך הופיעו שתלים משוכללים יותר ממתכת מצופה בחרסינה במראה טבעי יותר. גם אלו היו רחוקים מלהיות מושלמים. אבל מי שביקר לאחרונה במרפאות להשתלות שיניים במרכז יודע שהדור החדש של השתלים מתבסס על חומרים מורכבים, והשתלים עצמם הם בעלי גימור מוקפד והתאמה מושלמת לגון השיניים הטבעי של המטופל. כך שעין בלתי מזוינת תתקשה להבדיל בין שן 'אמיתית' לשתל.

תכירו את מרפאת איילון
עבור מי שמחפש מרפאה שמתמחה בהשתלת שיניים במרכז, האופציה הזמינה והמקצועית ביותר היא מרפאת איילון. המרפאה ממוקמת במתחם הבורסה ברמת גן ומתמחה במגוון טיפולי שיניים מורכבים עם דגש מיוחד על השתלות שיניים. צוות המרפאה מורכב מרופאים בכירים ועתירי ניסיון ובשונה ממרפאות אחרות המרפאה כוללת גם מכשור רנטגן ו-CT, חדרי ניתוח לכירורגיית פה וכל מה שצריך בשביל לתת לכל מטופל מענה שלם ומושלם.

מחפשים מרפאת מומחים לביצוע השתלות שיניים במרכז? https://www.ayalondental.co.il